Oracle Lisans Optimizasyonu

Oracle Lisans Optimizasyonu, otomatik analiz ve raporlama ile Oracle Lisanslarınızın optimize edin

Oracle lisans optimizasyonu hizmetimiz ile oracle lisanslarınızı satın alırken en düşük fiyattan aldığınıza emin olacaksınız. USU Yazılım Varlık Yönetimi, karmaşık olmayan bir Oracle ortamı ve lisanslarınızın uyumluluğunu sağlar.

Bu özel çözüm, kesin ayrıntılar ve akıllı raporlama ile derin analitik sağlamak için Oracle tarafından doğrulanan keşif verilerini kullanır.

Oracle lisansları düşük fiyattan almak istiyorsanız bunun için araştırma yapmalısınız. Oracle sözleşmelerinize ait maliyetlerinizi en ince ayrıntılarını öğrenin. Olacak denetimlere sağlam hazırlanın.

Oracle Lisans Yönetimi İle Şunlardan Yararlanacaksınız

50%

Oracle lisanslamasında tasarruf

200

Kapsama dahil sunucu

Kontroller ve ayarlamalar için güvenebileceğiniz veriler

Oracle Lisans Optimizasyonu ile bizim çözümümüz; Oracle’ın kendi araçlarından gelen verileri eşleştirmek için yine Oracle tarafından doğrulanan verileri kullanır. Oracle’ın veri tabanlarınız, seçenekleriniz, veri paketleriniz ve donanımınız için tam olarak gördüklerini görür.

Böylece bir yazılım denetimi veya düzeltmesi olduğunda verilerin güvenilir olduğunu bilirsiniz. USU Varlık Yönetimi, Oracle verilerinizi bulmak ve hepsinden önemlisi yorumlamak için keşif çözümümüzü nasıl kullanacağını bilir. LMS (Lisans Yönetim Hizmetleri) ölçüm araçlarını kurmak için mükemmel bir alternatiftir ve bir ULA sertifikasyon beyanı için gerekli raporları oluşturabilirsiniz.

Java yazılımının veri keşfi için Oracle onayı

USU Yazılım Varlık Yönetimi, Oracle Java yazılımı için gerekli olan verileri toparlar ve Oracle ise bunların eksiksiz ve yeterli olduğunu onaylar.

Oracle Veri tabanı verileri için Oracle onayı

USU Yazılım Varlık Yönetimi, bir Oracle ürünü olan Oracle Database &Database Options için gerekli olan verileri toparlar ve Oracle ise bunların eksiksiz ve yeterli olduğunu onaylar.

Oracle Veri tabanı verileri için Oracle onayı

USU Yazılım Varlık Yönetimi, Oracle Fusion Middleware için gerekli olan verileri toparlar ve Oracle ise bunların eksiksiz ve yeterli olduğunu onaylar.

USU Yazılım Varlık Yönetimi

Oracle Veri tabanının ITAM Review tarafından alınan sertifikasyonu

Oracle’ın sahip olduğu veri tabanı lisanslarını yönetme süreci ve bu esnada kendisinin sertifika standartlarının aşıldığını, SAM endüstri analisti olarak bilinen ITAM Review bağımsız bir biçimde doğrulanmıştır.

Oracle’ın uyumluluk ve Oracle Lisans Yönetimi Optimizasyondaki etkisi

Oracle lisans yönetimi hizmetimiz ile şuan ki oracle ortamınızın ne kadar uyumluğunu görmek ister misiniz? Lisans varyasyonları işlemci ölçümleri ve sanallaştırma gibi ayrışırken bunları hesaplamak zor olacaktır.

USU Yazılım Varlık Yönetimi bu kurallara hakimdir. Oracle çözüm sistemimiz en karmaşık durumları bile analiz eder ve birtakım lisans varyasyonları üzerinde detaylı hesaplamalar gerçekleştirir. Oldukça karmaşık ve büyük Oracle sistemleri için bile hangi lisansların gerektiğini bu sayede bilebilirsiniz.

Derin yazılım ayrıntıları sunar

Bir yazılım lisansının gerekli olduğunu gösteren veri tabanı paketleri, kullanımı ve seçenekleri ile ilgili bilgileri barındırır ve iletir.

Her kurala ve ölçüte hakimdir

Oracle içerisinde yer alacak tüm alternatifleri, lisanslama modellerini, kurallarını ve güncellemelerini bilir- VM bölümlemeleri de karmaşık olmasına karşın buna dahildir.z.

Sözleşmeleri bir arada gösterir

Oracle içerisindeki birleştirilmiş görünüm ile sözleşmeleriniz tek olarak ve de detaylı bir veri tabanı şeklinde birleştirilir ve burada yönetim gerçekleşir.

Karmaşık durumları daha net görme imkanı verir

Sistemde görülebilen yanlış pozitiflerini, VMware sürümlerini, AIX LPAR, Solaris konteynırlarını ve HP-UX sanallaştırmalarını daha detaylı analiz imkanı bulabilirsiniz.

Geniş bir alana yani tüm ortama yayılır

Maliyet kontörlü açısından gerekli olan veri tabanları, Java ve bunlara ek olarak ara katman yazılımlarının ayrıntıları incelenmektedir.

Maliyet tasarrufu için neler yapılması gerektiğini ifade eder

İstenmeden yapılan etkinleştirmeleri devre dışı bırakmak, bakım maliyetleri için CSI’larla çalışmak ve veri tabanlarının tespiti sonrasında düşürmek mümkündür.

Java lisanslarının tespiti ve yönetilmesi

Birtakım Java özellikleri söz konusu olduğunda lisans gerebilir ve bunu Oracle istemektedir, ki bu sebeple ödeme bir soru işareti haline gelmektedir.

Çözüm yöntemimiz, Java ürünlerinin tamamını tespit eder ve BT derinliklerini keşfeder. Burada analiz de yapar ve bu analiz sürümlerin, etkinleştirme süreçlerinin ve baskıların nedenleri üzerinedir; ki bunların tamamı uyumluluk için gerekli göstergelerdendir. Bunun sonrasında bir rapor alırsınız ve içerisinde satın alımlar ve gerekli olan lisanslar yer almaktadır.

Oracle hem hizmetler hem de uzmanlar tarafından destek görmektedir

Şirket içerisinde konumlanan Oracle uzmanlarımız, sundukları hizmette ihtiyaçları dikkate alır ki bunlar lisanslama ve sözleşme üzerinedir. Bu süreçte Oracle’ın hizmetlerini de takip ediyoruz, bu sayede Oracle çözümleri en iyi üzerine çalışılmaktadır. Çözüm yöntemimiz Oracle içerisinden gelişen bir ekip tarafından oluşturulmuştur ve Oracle’da 22 yıl boyunca baş yazılımcı olan uzman tarafından yönetilmiştir.

Oracle Lisans Yönetimi hakkında daha fazla bilgi edinin

Başarı ile Çıkın! Oracle ULA’nızı gereksiz maliyetler olmadan nasıl sonlandırabilirsiniz?
Oracle için Yazılım Varlık Yönetimi Kılavuzunuz

Oracle lisans yönetimi o kadar karmaşıktır ki birçok Oracle müşterisi lisanslarını anlamaktan kaçınır. Ancak bu karmaşıklık içinde gizlenen şey başarıdır…

Oracle Maliyetlerinizi Şimdi Düşürmek İçin 8 Kanıtlanmış Strateji

Bu Kılavuz, Oracle maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olacak kanıtlanmış stratejilerle doludur. Size zaman kazandıracak verimlilikleri belirlemek için bu uzman tavsiyesini kullanın…

Lisans Optimizasyonu İçin Kişiselleştirilmiş Tasarruf Raporunuzu Alın


    Bu formu göndererek, USU Software AG'nin, USU Grubundaki diğer şirketlerin ve onların hizmet sağlayıcılarının ve ortaklarının, talep edilen kişisel bilgileri, soruşturma veya kaydı işlemek ve talep edilen bilgileri veya bilgileri iletmek amacıyla kullanmalarına izin vermeyi kabul ediyorum. USU Group şirketlerinden ilgimi çekebilir. Bu izni istediğim zaman webteam@usu.com adresine e-posta göndererek geri çekebilirim.