SAP Lisans Optimizasyonu

SAP Lisans Optimizasyonu hizmetimiz ile SAP tanımlı kullanıcılar ve robotlar için akıllı SAP kuralları

SAP lisans optimizasyonu ile hemen hemen her gün yapılı duruma getirilen sistemsel bir ağ ve kullanıcı hesapları olarak karşımıza çıkan SAP entegrasyonu bulunmaktadır.

Sistem içerisinde değişiklik olmasının nedeni ile şirket içindeki oluşacak olan lisans ihtiyacı için ödeme yapılmasını sağlamak da bir o kadar kolay olmamaktadır.

Sunmuş olduğumuz bu sektörde en akıllı SAP Kural tanımlama olan USU Yazılım Varlık Yönetimi çözümümüz bulunmaktadır.

USU Yazılım Varlık Yönetimi çözümümüz içerisinde bütün SAP paketi içinde yer alan kişisel lisans kullanımı belirlenmesi, S/4HANA geçişi, SAP ile birlikte Rise bulut geçişliliği gibi en büyük lisans değişikliklerinde yapılacak simülasyon için doğru bilgi vermektedir.

SAP lisans optimizasyonu hizmetimiz ile sizlere lisansları oldukça uygun maliyetli sunmamızın yanı sıra SAP’nin lisans ölçümleri ile uyum içerisinde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.

SAP Lisans Optimizasyonu ve en önemli 3 faydası

Optimize edin ve tasarruf edin
%10 maliyet tasarrufu

Maliyetlerde %10 tasarruf elde etmek için gelecekteki 3 aylık döngü sürecinde SAP lisanslarınızı optimize edebilirsiniz.

Tam uyumlu kalın %60 daha az denetim riski

SAP denetim araçlarından olan LAW ve USMM gibi olan araçlarla sözleşme şartları ile birlikte uyum içerisinde olabilmek adına kullanım sonuçlarını karşılaştırabilirsiniz.

Daha fazla verimlilik için otomatikleştirin

SAP süreçleri içerisinde olan lisansların ayrılması, en düşük maliyete yönelik adlandırılmakta olan kullanıcıların atanması ve geçerliliği olmayan lisansların kullanımdan kaldırılması gibi süreçlerde otomatik pilota alabilirsiniz. Böylelikle %40 zaman tasarrufu elde ederek verimlilik de ayrıca elde etmiş olursunuz.

1.200’den fazla Marka ve küresel pazar liderleri USU’yu tercih ediyor

linkedin_logo
county-of-santa-clara_logo
regions-bank_logo
evonik-logo
new-hannover_logo
RTE_logo
guardian-insurance_logo
obb-logo
stadt-dortmunds
Südzucker
public-us-school-system-logo

USU arasında ortak bir başarı hikayesi dayanmaktadır. Bu sebeple uzman kadronun SAM bilgi birikimi ile USU Yazılım Varlık Yönetimi kullanımının birleşimi ile birlikte uyumluluk ve maliyet şeffaflığı ayrıca sağlanır. SAP yazılımlarının var olan gücünden her zaman yararlanılabilir.


Joachim Hugenschmidt, Yazılım Lisans Yönetimi Grup Lideri, Südzucker Group

 

USU – tanınmış teknoloji ortağınız

USU Yazılım Varlık Yönetimi

SAP Lisans Yönetimi için Doğrulandı

ITAM Review tarafından USU Yazılım Varlık Yönetimi adına en güçlü SAP lisanslama zorluklarını karşılayarak bağımsız bir şekilde doğrulandı. Bu uyumluluğun sürdürülmesi, lisansların optimize olması, dolaylı yollardan erişimlerin tanımlanmasıyla birlikte S/4HANA için makul düzeyde maliyetli bir şekilde geçmesini içermektedir.

SAP NetWeaver Certification_Logo

SAP NetWeaver® ile Entegrasyon için SAP® Sertifikalı

SAP sağlamış olduğu çözüm içerisinde SAP NetWeaver’da bir ABAP eklentisi olarak kullanılır. Bu kullanımın onaylanmasıyla üstün desteklenebilirlik ve çalışabilirlik konularını da ayrıca sağlar.

S/4HANA geçişi: SAP® çoklu evreninde gezinme

 

Basit düzeyden bir yazılım yükseltmesi olan ve bulut teknolojisine geçiş şeklinde bir teknoloji değişikliğinden çok daha fazlasını S/4HANA gerektirmektedir. Bunlar:

S/4HANA’dan en verimli şekilde yararlanabilmenin yolu oluşan sürecin dönüştürülmesinden geçer.

Değişen lisanslama modelinin öncesinde iyi anlaşılması ve kavranması gerekir.

Eski yatırımların telafi edilmesinden ziyade yeni lisansların satın alınması daha önemlidir.

SAP yazılımı ile birlikte yapılan sözleşme görüşmelerindeki yüksek indirim yapılmasına rağmen maliyeti de fazla olmaktadır.

Asıl amaç değişik SAP ortamları, SAP çoklu evreninin ölçülmesi ve genel bir bakış açısını sağlamaktır

Dijital erişimi mi dolaylı erişimimi mi seçmelisiniz?

Sizlere maliyet açısından bir hüsran yaratmayacak kararlardan olan SAP, dijital erişimin belge lisanslama konusunun çok daha kolay ve kullanışlı olabileceğini söylemektedir.

Dolaylı erişimden daha mı ucuz sorusu ortaya çıkmaktadır.

Sunduğumuz aşağıda verilen SAP çözümleri ile birlikte daha rahat karar verebilirsiniz:

Dolaylı erişim riskinize ulaşarak oluşacak olan maliyeti hesaplayacak olan SAP çözümünü kullanabilirsiniz.

Net ve daha geniş bir bakış açısı elde edebilmek için dolaylı erişim vasıtasıyla oluşturulmuş olan belgelere göz atın.

Dolaylı erişim sürecinden dijital erişim sürecine geçiş maliyetini hesaplayarak simüle etmek için bir bakış açısı geliştirin.

SAP’a ödeyeceğiniz belge lisanslarının rahatlığı ile ödemeniz istenilen fiyata denk gelip gelmeyeceğine karar verebilirsiniz.

Uzmanlarımızın SAP Lisans Optimizasyonu Bilgisinden yararlanın

USU 40 yıldır SAP lisansları ile hesap yönetimini uygulayan SAP ile kurulacak olan ilişkiler içerisinde saymak mümkündür. Uzman SAP kadromuz içerisinde dolaylı erişimin analiz edilmesinden ve sözleşmelerin müzakere edilmesine kadar şirketler için neyin yararlı olup olmadığı ve hangilerinin iyi bir uygulama olduğunu söylemektedir.

Kullanıcı haklarının ve atanmış kullanıcı türlerinin analizi

Motor ölçümleri

Sözleşme görüşmeleri için hazırlık ve destek

Dolaylı kullanım

SaaS uygulamaları

SAP Fiori

Sap Lisans Yönetimi hakkında daha fazla bilgi edinin

SAP® Dolaylı Erişim ve Dijital Erişim

Yeni SAP lisans yönetimi yönergelerini kullanarak riskinizi kontrol edin ve ekstra maliyetlerden kaçının

Dijital Dünyada SAP® Lisans Yönetimi

SAP S/4HANA, Bulut, Dolaylı Erişim

Nihai SAP® S/4HANA Geçiş Kılavuzu

S/4HANA’ya geçiş önemli bir yatırım ve teknik bir zorluktur. Kötü bir geçiş daha pahalıya mal olur, daha uzun sürer ve daha fazla çaba gerektirir….

SAP Lisans Yönetimi İçin Kişiselleştirilmiş Tasarruf Raporunuzu Alın


    Bu formu göndererek, USU Software AG'nin, USU Grubundaki diğer şirketlerin ve onların hizmet sağlayıcılarının ve ortaklarının, talep edilen kişisel bilgileri, soruşturma veya kaydı işlemek ve talep edilen bilgileri veya bilgileri iletmek amacıyla kullanmalarına izin vermeyi kabul ediyorum. USU Group şirketlerinden ilgimi çekebilir. Bu izni istediğim zaman webteam@usu.com adresine e-posta göndererek geri çekebilirim.