Bilgi Yönetimi, İş Araçlarınızla Kolayca Entegre Olur

Bilgi Yönetimi ni doğru kullanarak teknolojiyle iç içe çalışmak bütün işlerinizde bir kolaylaşma sağlayacaktır. Müşteri hizmetleri ve müşteri deneyimi ihtiyaçlarını karşılamak üzere Salesforce, Microsoft veya Genesys gibi bilinen iş araçlarını kullanabiliyor musunuz?

Birden çok fazla kanalda hızlı ve verimli destek sağlamakta zorluk çekiyor musunuz? Buna cevabınız evet ise müşteri hizmet memnuniyetinizi USU Bilgi Yönetimi Çözümü ile yükseltebilirsiniz.

Günümüzde tempolu iş dünyasında müşteri hizmetleri her zamankinden çok daha fazla önem taşımaktadır. Dijital çağ ile birlikte çok sayıda yeni kanal ve temas noktası getirilerek işletmelerin sorunsuz ve verimli müşteri desteği sunabilmesini zorunlu hale getirdi.

Platform çözümleri konusu tek duraklı bir çözüm gibi görünüyor olsa da genel olarak bağımsız çözümlerin sunabileceği özel işlevlerden yoksundur. Platform çözümleri geniş bir ekosisteme ve kullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir.

Ancak genellikle bireysel iş ihtiyaçlarına özel çözümler sunma konusunda eksik kalmaktadır. Bu durum programlarla günlük olarak çalışanlar için hayal kırıklığı ve verimsizliği neden olabilir.

Bunun yerine işletmeler belli bir görev için en iyi araçları sunabilecek özel çözüm düşünmelidir. Bu duruma tıpkı bir futbol takımının sadece bulunduğu şehirden değil dünyanın her yerinden yetenekleri işe almasını örnek gösterebiliriz. Yani çeşitlilikte mümkün olan en geniş yetenek havuzundan en iyi yetenek, bilgi ve becerileri getireceği i unutulmamalıdır.

Bilgi Yönetimi ( USU )

Bilgi yönetimi USU hizmet uygulamaları konusunda en iyi bilgi yönetimini sağlamaya yönelik adanmış özel bir çözümü sizlere sunmaktadır. KM çözümümüz ise her şeyi o anda yapmaya çalışmaktan ziyade temel ürüne odaklanmanızı sağlamaktadır.

Yani her şeyi yapmaya çalışmaktan çok temel ürüne odaklanıp sizlerin özel ihtiyacınıza göre özel olarak hazırlanmış bir çözüm ne sonuçlanmasını sağlanmaktadır.

Sunmuş olduğumuz çözümlerde açık bir API ve en önemli tüm iş araçlarıyla standart entegrasyon sunarak mevcut altyapısının entegrasyonunu kolay hale getirmektedir. Platform çözümleri kısa vadede işletmelere cazip bir seçenek gibi görünmektedir. Bu seçenek cazip gibi görünmüş olsa da uzun vadede çok daha fazla maliyetli hale getirebilir.

USU gibi bağımsız görünen çözümler bireysel görevler içerisinde en iyi çözümü sunmayı amaçlamaktadır. Bu anlamda platform çözümlerini kısa vadede bir seçenek olarak bilmek çok daha akıllıca olacaktır. İşletmenizin uzun vadede gereksiz maliyetlerden kaçınmasını önlemenizin en iyi yolu bağımsız çözümlerden birini tercih etmek olacaktır.

USU bağımsız çözümler bireysel görevler içerisinde en iyi çözümü sizlere sunmaktadır. En iyi çözüme sunmuş olması sebebiyle kısa bir metaforla anlatacak olursak tüm yumurtayı tek bir sepete koymanıza gerek kalmadan, işletmeniz için en iyi çözümü sağlamasını ve geleceği hazır hale getirmeyi başaracaktır.

Bu durum tek bir tedarikçiye bağlı kalma riskini azaltacaktır. Yani bir sıkıştırma durumu olmadan yapılacak olanlar çok daha sürece yayılıp en iyi şekilde halledilecektir.

USU gibi bağımsız çözümler tercih edildiğinde tek bir tedarikçiye bağlı kalma riski ortadan kalkacağı için tüm platformu değiştirme zorunluluğunuz bulunmayacaktır.

Platformun değiştirme durumu ortadan kalkacağı için bir aracı yeni zorluklara uyarlama konusunda çok daha fazla esnekliği de beraberinde getirecektir. Sonuç itibariyle işletmelerin müşteri hizmetleri ihtiyaçları konusunda platform çözümleri bulunmaktadır.

Platform Çözümlerinin Artıları ve Eksileri

Platform çözümlerinin artıları ve eksileri beraberinde bulunmaktadır. Dolayısıyla platform çözümlerinin artı ve eksilere özel çözümlere karşı tartılarak hesaplanması gerekmektedir.

İşletmeler bu anlamda USU Bilgi Yönetimi gibi özel çözümleri seçmede karar kılmaktadır. Bu anlamda seçilen özel çözümler işletmeler için iş konusunda en iyi araçlara sahip olmaları ve değişmekte olan pazar eğilimleri konusunda uyum sağlayabileceklerinden de emin olmaktadır.

Bu güvenden yola çıkarak en iyi araçlara sahip olarak değişen pazar eğilimlerinde de ekstra uyum sağlama özelliği gösterecektir. Sizler de işletmeniz için en iyisini tercih ederek ihtiyacınıza uygun olan platform çözümlerini inceleyebilirsiniz.

Her duruma uyum göstermekte olan tek bir çözümle yetinmemek işletmenizin kar elde etmesine yardımcı olacaktır. Bu sebeple işletmeniz için en iyi değeri ve işlevselliği sunan özel çözümlere yönelmeniz çok daha iyi olacaktır.

Bu durum sizlere işletmeniz konusunda en iyi değeri ve işlevselliği seçmiş olduğunuz özel çözümlere yönelmenizi ve oyununuzu da ayrıca yükseltmenize neden olacaktır. USU bilgi yönetimi gibi özel çözümler işletmenize uygun olan özel hazırlanmış bir çözümle sonuçlanmasını da sağlayacaktır.Bir yanıt yazın