Sap Lisans Yönetimi ve Bilgi Yönetimi İş Araçlarınızla Kolayca Entegre Olur

SAP lisans yönetimi ve çoklu evreni karmaşık olarak tanımlanabilmektedir. 3.000’den fazla SAP ürünü 2 düzine kullanıcı lisans türü ve 100 motor ölçümü ile müşteriler için her şeyin izini kaybedebilmektedir. Olası sonuçlar olduğunda aşırı lisanslama ve aşırı lisanslama harcamaları gerçekleşebilmektedir.

Bunun olmasını önlemek amacıyla USU Software Asset Management gibi çözümleri bulunmaktadır. SAP lisans yönetimi çözümü yakın zamanlarda ünlü endüstri kuruluşu The ITAM Review tarafından özellikle güçlü olarak derecelendirilmektedir. Ayrıca buna göre sertifikalandırılmıştır.

ITAM incelemesi sayılabilecek faktörlerle vurgulanmıştır. Bu faktörler USU Optimization for SAP yazılımı deneyimli bir ürün yönetimi ve mühendislik ekibi tarafından desteklenmekte olan bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Mükemmel fiyat performans oranı ve olağanüstü yatırım getirisi araş dağıtımı esnek olmaktadır. Hem yerinde hem de USU tarafından barındırılabilmektedir. En büyük teknolojik artı lisanslama için ayrıntılı ve son derece yapılandırılabilir USU kuralları dizisidir.

Yayınlandığı tarihte ürün bir FİORİ Kural setine sahip olması bakımından benzersiz olmaktadır. Değerlendirme yapabilmek için ITAM Review gerçek kullanım durumlarına dayalı olarak ürün yeteneklerini analiz etmiştir. Bunlara ek olarak şu anda USU ürününü canlı işletimde kullanan iki referans müşteri ile bağımsız olarak görüşüldü.

SAP lisans yönetimi İle Milyonlarca Yazılım Tasarrufu

Referans müşterilerden biri olan on binlerce çalışan bir ABD ağır mühendislik firması, esnekliği, düşük sahip olma maliyeti ve güçlü ana kataloğu nedeniyle USU çözümünü seçti. Müşteri SAP aracının daha sonra sözleşme yenilendiğinde milyonlarca dolarlık destek ve bakım tasarrufuyla sonuçlanacak olan aşırı lisanslamayı ortaya çıkardığına dikkat çekti.

Ayrıca işleme dayalı lisans atamalarının sürekli olarak otomatik olarak hesaplanması lisansların kullanıcı rollerine göre manuel olarak atanmasına kıyasla zamandan tasarruf sağlar.

Ek olarak lisanslama gereksinimlerini azaltır. Kullanıcı lisansı verilerini optimizasyondan sonra manuel olarak değil araç aracılığıyla SAP sistemlerine geri yazabilme özelliği daha fazla zaman kazandırır ve de doğruluğu arttırmaktadır.

SAP Cloud Kullanım ve Maliyet Analizi

ikinci referans merkezi Almanya’da bulunan çok uluslu bir yaşam birimi şirketidir. Şirket 80’den fazla sistem içeren geniş, karmaşık ve dağıtılmış bir SAP ortamına sahiptir. Günlük kullanımda ürün, SAP ortamındaki lisans kullanımını ölçer ve teknik ekipler bunu, optimize edilmiş lisans atamalarını çeşitli SAP sistemlerine geri yazmak için kullanır.

Müşteri, şirket içi ortamlarında görünürlük elde etmek ve SAP sözleşme müzakerelerine daha iyi hazırlanmak için yaklaşan bir S4/HANA geçişini hazırlanırken optimization for SAP yazılımını kullanmaktadır. Müşteri bakım ve lisanslama maliyetlerinde halihazırda 7 rakamlı Bir tasarruf sağlamış olan aracın mükemmel fiyat performans oranını takdir etmektedir.

SAP ITAM Review tarafından takdir edilmektedir. SAP lisans yönetimi için ITAM Review tarafından takdir edilmekten ise ayrıca gurur duymaktayız. SAP dünyası çok daha karmaşık bir hale gelmektedir. Dolayısıyla SAP dünyasının karmaşık hale gelmesiyle birlikte S4/HANA, RİSE with SAP veya SAP Fiori gibi daha yeni SAP uygulamalarını yönetmek ve optimize etmek için sürekli olarak çözümler geliştirilmektedir.

Araç artı hizmet yaklaşımı benimsenmektedir. Araç artı hizmet yaklaşımının benimsenmesi ile kendi SAP envanterlerini bağımsız olarak optimize etmelerini ve sunduğumuz çözümlerden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamaktayız. Bugün bir demo randevusu ayarlayabilirsiniz.

Ayarladığınız deme randevusuna ek olarak USU Software Asset Management’in avantajları ve ölçülebilir faydaları ile SAP yazılımını yönetmeye yönelik çözümler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bu anlamda sunmuş olduğumuz hizmetler sizlerin SAP envanterlerini bağımsız olarak optimize etmenizi ve çözümlerimizden de en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamaktadır.

Dolayısıyla sizlere SAP uygulamalarını yönetmek ve optimize etmek konusunda sürekli olarak çözüm geliştirilmektedir. Bu anlamda sizlere SAP ITAM Review tarafından takdir edilmekten gurur duyduğumuzu söylemeliyiz. Ayrıca benimsemiş olduğumuz araç artı hizmet yaklaşımı da sizleri sunmuş olduğumuz en iyi çözümü sağlamaktadır.

Araç artı hizmet yaklaşımı sizlere sunulan kendi SAP lisans yönetimi ekiplerine sahip olmayan müşterilerin, SAP envanterlerini bağımsız olarak optimize etmeleri konusunda katkı sağlamaktayız.

Ayrıca da SAP lisans yönetimi ekiplerine sahip olmayan müşterilerin SAP envanterlerine bağımsız olarak optimize edilmesinin yanı sıra çözümlerimiz konusunda da en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamaktayız.

SAP lisans yönetimi ve ayrıntılı bilgiler için tarafımıza ulaşarak hizmet alabilirsiniz.Bir yanıt yazın